3.7/547 Puan

FARMASİ NO. 70 EDP ERKEK PARFÜMÜ

Ürün Kodu: 1107484

Karşı cinsi ilk buluşmada ve diğer buluşmalarda etkileyebilmenin en etkili yolu, ten ile uyum sağlayan hoş kokulu bir parfüm kullanmaktır. Kadınlar erkeklere göre bu konuda daha avantajlıdır. Çünkü, makyaj ve aksesuar ile görünümlerine daha fazla artılar ekleyebiliyorlar. Erkekler bu anlamda kadınlara göre daha şanssızdır. Karşı cinsle ilk buluşmada, iş görüşmesinde, toplantı ve özel günlerde temiz ve şık bir kıyafet ile birlikte ten kokularıyla uyum sağlayacak bir parfümle hazırlanmaktadırlar. Bu anlamda üretilen Farmasi no. 70 edp erkek parfümü, erkeklerin favori parfümleri arasına girmeyi başarmıştır. Genel olarak birçok erkek parfümü markası arasında Farmasi no. 70 edp erkek parfümünün bu kadar öne çıkmasının nedeni, ilk sıkıldığı andan itibaren limon, greyfurt ve yeşil elmanın bırakmış olduğu fresh kokudur.

Parfüm seçimi yaparken yapılan en büyük yanlışlardan birisi başkasının kullandığı bir parfümü çok beğenip gidip hemen aynı parfümden satın almaktır. Oysaki herkesin ten kokusu ile uyumlu olan koku farklıdır. Erkek parfümü satın almadan önce mutlaka tester olarak satın alıp, parfümün içeriğinde kullanılan esansların ten kokusu ile uyumlu olup olmadığı test edilmelidir. Odunsu ve aromatik kokuların bir arada kullanıldığı Farmasi no. 70 edp erkek parfümü yüzde doksan erkeğin teni ile uyum sağlamaktadır. Bunun nedeni ise üst, orta ve alt notalarda kullanılan esansların farklılığıdır. Türkiye’nin en iddialı ve kaliteli parfümlerinin üreticisi olan Farmasinin erkekler için özel olarak üretmiş olduğu no 70 edp parfümünün özellikleri nelerdir?

70 EDP ERKEK PARFÜMÜ ÖZELLİKLER

Şık ve kullanışlı cam şişede 80 ml olarak üretilmiş olan bu parfümde üç farklı notada esanslar kullanılmıştır. Üst notada limon, greyfurt ve yeşil elmanın rahatlatıcı ferahlık veren kokuları kullanılmıştır. 24 saat kalıcılık sağlaması için orta notada Hindistan cevizinin mistik kokusu ve erkekler arasında en çok tercih edilen odunsu kokuların içerisinde yer alan sedir ağacı ve süsen kökü bulunmaktadır.

Alt notada ise vanilya kokusunu sevmeyenler için vücutta ılık bir his bırakmak üst ve orta notalarda kullanılan aromaların daha etkili hissedilmesi için tonka fasulyesinin o eşsiz aroması kullanılmıştır. Çok uzun süre kalıcılık özelliği bulunan en kaliteli parfüm markaları en alt notada misk ve kehribar kokularına yer vermektedir. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen farmasi, marka kalitesini no.70 edp erkek parfümü içerisinde misk ve kehribar aromaları kullanarak göstermektedir.

Satın Al