4/519 Puan

Bakımlı ellerin aksesuarı hiç kuşkusuz ki birbirinden renkli ojelerdir. Makyaj yapmak her kadın için önemlidir. Özellikle de iş hayatında olan kadınlar için oje olmazsa olmazdır. Törpülenmiş, manikürü yapılmış tırnaklara hiç taşırmadan kolaylıkla sürebileceğiniz farmasi nude oje serisi arasında mutlaka her kadının zevkine uygun renk seçenekleri bulunmaktadır. Bir kadının ojeden beklentisi nedir? Tek fırça darbesiyle istenilen tonda renk vermesi, ojeyi sürdükten sonra çok kısa bir sürede kuruması, en az bir kaç gün bozulmadan ilk sürüldüğü an gibi düzgün durması ve asetonla çıkartırken kolaylıkla çıkabilen özellikte olması gerekmektedir. İşte tüm bu özellikleri içinde barındıran farmasi nude oje serisi içinde bulunan 8 farklı renk seçeneği her ten rengi ile uyum sağlayacak tonlardan oluşmaktadır.Bu renkler ve ürün kodlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Farmasi Nude oje renk listesi

Farmasi Nude Oje 07 Pretty Cool – 1304395,

Farmasi Nude Oje 08 Light Ruby – 1304396,

Farmasi Nude Oje 11 Creme Brulee – 1304399,

Farmasi Nude Oje 12 Peach Sorbet – 1304400,

Farmasi Nude Oje 09 Chocolate Souffle – 1304397,

Farmasi Nude Oje 10 It Girl – 1304398,

Farmasi Nude Oje 13 Pinocella – 1304425,

Farmasi Nude Oje 14 Frosty – 1304426

Nude Oje Tercihi

Nude serisi içerisinde bulunan tüm renkler en az 3 gün bozulmadan tırnaklarda kalabiliyor. Küçük bir hatırlatma yapmak gerekirse; ojeleri tırnaklarınızda üç günden fazla tutmayın. Üç günün sonunda bozulsun bozulmasın mutlaka çıkartın. Uzun süre ojeli kalan tırnaklar havasız kaldığı için sararır ve çok daha kolay kırılır.Beyaz tenli kişilere en çok yakışacak olan nude oje renk tonu ise pembenin ve krem renginin hakim olduğu renklerdir. Açık tenli bir kişi olarak tırnaklarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız kahverengi renginin tüm tonlarını kullanabilirsiniz.

Mat görünümlü oje kullanmayı sevenler için farmasi nude oje sürdükten sonra üzerine matlaştırıcı özellikte cila sürerek mat bir görünüm elde edebilirler. Nude oje renkleri genellikle sonbahar ve kış aylarının renklerini temsil eder. Fakat tutkunları yaz kış fark etmeden her an kullanmaktadır. Günlük kullanım için oldukça ideal olan bu ojeler aynı zamanda gece davetleri için tırnaklara ince bir zarafet katmaktadır. Göz makyajında ve fondöten kullanırken doğal görünümü tercih edenler bu alışkanlıklarını oje rengi konusunda da sürdürmektedirler. Yani makyaj yapmayı seven fakat makyaj yapmamış gibi bir etki bırakmak isteyenler, farmasi nude oje serisinde bulunan renkler tam size göre.

Satın Al