3.5/5391 Puan

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda

Özellikle son zamanlarda daha fazla hayatımıza giren takviye edici gıda maddelerinin birçok faydası bulunmaktadır. İlaç olmadığı, beslenme yerine geçmediği ve normal günlük beslenmenin yanında takviye olacak şekilde tüketilmesi gerektiğinin altı çizilerek belirtilmektedir. Vücut için gerekli olan çeşitli ihtiyaçlara yönelik geliştirilen özel formüller sayesinde oldukça etkili oldukları söylenebilmektedir. Özellikle kilo dengesini korumak ve zayıflamak isteyenlerin bir numaralı tercihleri arasına girmeye aday olan takviye edici gıdaların seçiminde dikkatli olunması ve güvenilmeyen hiçbir markanın ürünü kullanılmamalıdır. Farmasi markasının her ürününde olduğu gibi takviye gıda maddeleri konusunda da güvenilir ve tercih edilebilirliği yüksek olan bir marka olduğunu söylemek gerekir. Çeşitli faydalara sahip olan gıda takviye grubu ürünleri arasında Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullanımı son derece kolay ve yaygın olan bu gıda takviye ürününe hayatınızda yer vermeniz size büyük faydalar sağlayacaktır.

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda, bir çeşit diyet lifi olarak karşımıza çıkar. Beslenmenizin yanında almanız durumunda bol miktarda lif içeren bir beslenme yapmış olursunuz ve yediğiniz yemeğin tadında ya da renginde hiçbir değişiklik meydana getirmediği için rahatsız etmez. Lif içerikli beslenme şekli tokluk hissedilmesine de yarayacağı için kilo vermeye çalıştığınız dönemlerde de büyük bir fayda sağlar. Yenilen bir yemeğe karıştırıldığında tek kişi için düşünülüyorsa yemek tabağına kutu içerisinden çıkacak 1 şase ürünün karıştırılması yeterli olacaktır. Eğer tüm ailenin Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda tüketmesi hedefleniyorsa, 1 tencere yemek içerisine 4 şase ürünün boşaltılması ve bu şekilde tüketilmesi uygun görülmektedir. Siz de lif içerikli gıda takviye ürünü sayesinde daha dengeli bir beslenme şekli edinmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda ile tanışmalısınız.

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu: 9700538

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda Nasıl Kullanılır?

Ürün bir kutu içerisinde bulunan 5 gramlık 60 adet şaseden oluşmaktadır. Tamamen doğal lif içeriği bulunan takviye edici gıda maddesidir. 11 yaş ve üstünde bulunan herkes için kullanımı uygun görülür. Beslenmeye takviye olarak alınması halinde günlük tüketim miktarı 2 defa 1’er şase olacak şekilde düzenlenir. Eğer doktorunuz ya da beslenme uzmanınız farklı bir doz belirtirse dikkate almanız önerilmektedir.  1 şase Farmasi Nutriplus Lif İçeren Gıda 1 bardak su içerisine karıştırılarak tüketilebilmektedir. Bunun yanında içilen soğuk ya da sıcak bütün içeceklerle karıştırılarak tüketilebilir. Yapılan unlu mamullere karıştırılabilir ve bol lif içerikli hamurdan elde edilen pasta börekler yapabilirsiniz.

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıdanın Faydaları Nelerdir?

  • Kilo vermek isteyenler için çok fazla yardımcı olacak bir üründür.
  • Tokluk hissi oluşmasına katkıda bulunur.
  • Tokluk hissi ile beraberinde sindirim sisteminin daha düzenli çalışmasını sağlar.
  • Bağırsakların hareketlenmesinde ve aktif çalışmasında etkilidir.

Uyarı: Hamilelik ve emzirme dönemleri ile ilaç kullanımı durumlarında doktorununuza danışınız. Şeker hastalarına önerilmez. İlaç yerine kullanılmaz.

Satın Al