3.5/579 Puan

Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı

Ürün Kodu: 9700493

Çok eski yıllardan bu yana şifalı bitkilerin sağlık konusundaki faydaları bilinmekte ve günümüzde dahi birçok hastalık için aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Şifalı bitkilerin sağlık için kullanımı noktasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Kullanım aralıkları, dozları kesinlikle işinin ehli kişiler tarafından gerçekten doğal ürünler tercih edilerek belirlenmelidir. Günümüz şartlarında dahi bu alana ilginin fazla olması ne yazık ki bazı istismarların önünü açmaktadır. Fakat kalitesi ile yıllardır marka bilinirliğini artıran, makul fiyatlarla beklentileri karşılayacak ürünleri müşterileri ile buluşturmayı gaye edinen Farmasi gibi firmaların varlığı da kesinlikle göz ardı edilemez. Bu yazımızda firma tarafından geliştirilen Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı içeriği, faydaları ve kullanım detayları hakkında merak edilenlere yer vereceğiz.

Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı İçindekiler

Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı 80 gramlık ambalajıyla içeriğinde ne olduğu bilinmeyen merdiven altı üretilen ürünlerle kıyaslandığında çok daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuştur. İçeriğinde yer alan Mate Çayı Güney Amerika bölgesinin geleneksel içecekleri arasındadır. Mate çayı içerisinde yer alan kafein ve antioksidanlar haricinde A, B1 ve C vitaminleri sayesinde alternatif tıpta adından sıkça söz ettirmektedir. Kişinin mate çayı içeriği sayesinde düzenli kullanım sonrasında kendisini enerjik ve dinamik hissediyor olduğu bilinmektedir. Farmasi tarafından müşterilerine avantajlı fiyatlarla sunulan ürün kızılderililer tarafından yeşil altın olarak adlandırılmaktadır. Ürün ayrıca Arjantin’in milli içeceği olarak da bilinmektedir.

Ürün genellikle sıcak tüketiliyor olsa da soğuk olarak tüketildiği de bilinmektedir. Tadı kahveye benzemektedir. İçiminin kişide hafif mayhoş ve acımtırak bir his bıraktığı bilinmektedir. İştah kapayıcı özelliği sayesinde kilo vermeye destekleyici ürün olarak da tercih edilebilir. % 24 oranında mate bulunan üründe limon aroması, yeşil çay, tarçın, limon kabuğu, tıbbi nane de bulunmaktadır. Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı demlerken normal kaynar su tercih edebilirsiniz. Ürünü çay süzgecinde veya French Press olarak adlandırılan ürünlerde kaynar su ile 5 – 8 dakika aralığında bekletmeniz demlenmesi için yeterli olacaktır.

Satın Al