3.7/5131 Puan

Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı

Ürün Kodu: 9700492

Şifalı bitkilerin ve bu bitkilerden elde edilen karışımların konusuna hakim birisi tarafından tavsiye edilmesi ve bilinçli kullanım ile birlikte sağlık açısından pek çok faydası bulunduğu bilinmektedir. Farklı şifa tekniklerini deneyen ve en çok şifalı bitkiler ile beklentilerini karşılayan insanlar mutlaka sizlerin de çevresinde bulunmaktadır. Bu hususta önemli olan hem kullanırken keyif alıyor olmak, hem de doğanın şifasını maksimum seviyelerde yaşayabilmektir. Farmasi tarafından geliştirilen Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı içinizi ısıtan formu ile doğanın şifası sloganıyla 80 gramlık paketi ile sizlere sunulmaktadır. İçeriğinde yer alan şifalı bitkilerin dengeli bir şekilde harmanlanmış olması şüphesiz kullanım esnasında dahi keyif alınmasına olanak sağlamaktadır.

Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı İçeriği

Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı içeriğinde yer alan farklı tatların dengeli harmanlanması kişinin adeta sırasıyla belirginleşen farklı tatlar almasına yardımcı olmaktadır. Metabolizmanın çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulması noktasında içeriğinde yer alan kiraz sapları düzenli kullanımlarda kısa sürelerde etkisini göstermektedir. Ayrıca düzenli kullanım sonrasında kişi şifalı bitkilerin etkisi ile vücudunda ferahlık ve tazelik hissedecektir.

Alternatif tıp alanında sık tercih edilen mate çayı içerisinde yer alan antioksidanlar ve kafein sayesinde vücuda uyarıcı etki yapmaktadır. Vücuda verdiği uyarı ise iştah kapatıcı bir özellik göstermektedir. Ürünün iştah kapayıcı özelliği ise kilo verme konusunda destekleyici ürünler arasında tercih edilebilirliğini ortaya koymaktadır.

Ürün içerisinde kiraz sapı ve mate çayı haricinde mükemmel bir harman sağlanmasına yardımcı olan limon aroması, yeşil çay, rezene, funda otu, limon kabuğu, biberiye ve tarçın da yer almaktadır. Demlenerek tüketilmesi gereken Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı için farklı demleme teknikleri tercih edebilirsiniz. Ürünü 5 – 8 dakika aralığında çay süzgeci içerisinde bekleterek tüketebileceğiniz gibi French Press adıyla bilinen aparatta da 5 – 8 dakika beklemenin ardından tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde demleme işlemi için normal kaynar su tercih edebilirsiniz. Evde sürekli kullanıyor olduğunuz demlik kullanım için gayet uygun olacaktır.

Satın Al