3.7/5257 Puan

Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül

Probiyotikler insan sağlığı için çok sayıda fayda sağlayan küçük mikroorganizmalardır. Sayısının vücut için yeterli miktarda olması halinde sindirim sistemi ve boşaltım sisteminin son derece düzenli çalışmasına yardımcı olur. Doğal probiyotikleri dengeli beslenme ile yoğurt, ayran, peynir, turşu, kefir,  bitter çikolata, sirke, şalgam, boza gibi bazı gıda maddeleri ile sebzelerden alabileceğiniz gibi güvenilir markaların gıda takviye grubu ürünlerinden de alabilirsiniz. Gıda takviye ürünleri normal şartlarda beslenme yerine geçmeyen ürünlerdir. Rutin beslenme alışkanlığınızın yanında belirli ölçülerde alınan gıda takviyeleri vücut için gerekli olan ancak beslenme ile tam olarak alınamayan vitamin ve mikroorganizmaların alınmasını sağlayarak sağlığınızı korumanıza destek olur. Farmasi markası özellikle son zamanlarda diğer ürünlerinin yanı sıra gıda takviye ürünleri konusunda da gelişim göstermektedir. Markanın özellikle zararlı kimyasal kullanmaması ve doğal içerikli ürünler ile formülleri geliştirdiğinin bilinmesi nedeniyle gıda takviye ürünleri konusunda da güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül ihtiyaç duyduğunuz yararlı mikoorganizmaların kolay bir şekilde alınmasını sağlayan yeni bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül, toplamda ambalajı içerisinde bulunan 30 adet probiyotik mikroorganizma kapsülünden oluşmaktadır. Sindirim ve boşaltım sistemi üzerinde oldukça faydalı bir üründür. Farmasi markasını en yeni ürünlerinden biri olan Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül, patentli DRcaps kapsüllerinden yapılmıştır. Bu sayede kapsül mide asidinden etkilenmeden bağırsaklara ulaştığı için kapsül içeriğinin faydası direk alınabilmektedir. Diğer gıda takviye ürünleri gibi beslenme yerine geçmediği ve ilaç olmadığı unutulmamalıdır. Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül bir hastalığın tedavisi için alabileceğiniz bir ürün değildir. Hastalıkların önlenebilmesi ve vücudun daha zinde kalabilmesi için alınan faydalı takviye ürünlerdir. Beslenme programınızda düzenli olarak probiyotik mikroorganizmaların alınmasını sağlayamıyorsanız ya da bizim gibi gıda takviye ürünü ile alımının daha kolay olabileceğini düşünenlerdenseniz yeni ürün Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül ile tanışmaya hazır olun.

Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül

Ürün Kodu: 9700769

Nasıl Kullanılır?

Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül kullanımı için günde1 defa 1 adet alınması uygun görülmektedir. Ürünün alınmasında yaş sınırı belirlemesi ise 11 yaş ve üstü için yapılmıştır. Düzenli ilaç kullanan kişilerin doktoruna danışmadan ürünü kullanmaması önerilir. Hamile bayanların ve emzirme dönemi içerisinde olan annelerin de doktor görüşü alınmadan ürün kullanması doğru bulunmaz.

Faydaları Nelerdir?

  • Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren Kapsül sayesinde bağışıklık sisteminin daha düzenli çalışması sağlanabilmektedir.
  • Bağırsaklarda bulunan yararlı bakterilerin sayısının artması sağlanırken, zararlı bakterilerin de vücut dışına atılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Yararlı bakterilerin kendi doğal dengesi içerisinde korunmasını ve yenilenmesini desteklemektedir.
  • Hassas bağırsak sendromu olan kişilerde oldukça faydalıdır.
  • Antibiyotik kullanımı sonucu ya da enfeksiyona bağlı oluşan ishallerde iyileşme süresini hızlandırdığı görülmektedir.
Satın Al