3.6/5235 Puan

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi

Gıda takviyeleri son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Normal beslenmenin yanı sıra alınan besin takviyeleri, vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin karşılanması açısından çok faydalı ürünlerdir. Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi vücut için bağışıklık sisteminin güçlenmesi aşamasında oldukça etkili olan bir gıda takviye ürünüdür.

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi adından da anlaşılacağı gibi içeriğinde doğal reishi mantarı bulundurmaktadır. Bir diğer adı Ganoderma Lucidum olan reishi mantarı ekstresi tam bir bağışıklık sistemi savunucusudur. Bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olurken, bir diğer yandan da vücut için zararlı olan ya da yararı dokunmayan gereksiz toksinlerin atılmasını sağlamaktadır. Düzenli kullanımlarda anksiyete bozukluğu tedavisinde dahi fayda sağladığı bilinen Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi, uyku düzensizliklerine de iyi gelir ve rahat uyumaya yardımcı olur. Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi içinde bulunan doğal Ganoderma Lucidumiçin alternatif tıpta ölümsüzlük mantarı ifadesi de kullanılmaktadır. Kansere karşı olan güçlü etkisi ve ebola virüsünden koruyucu bir özellik taşıdığı için bu isimle anıldığı bilinir.

Kutu içeriğinde her biri 481mg olan 60 adet bitkisel merkezli kapsüller bulunmaktadır. Kapsüller Vcaps teknolojisi ile üretilmektedir.

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi

Ürün Kodu: 9700546

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi Faydaları Nelerdir?

  • Ürün içeriğinde bulunan reishi mantarı doğal antitümör, antihiv, antidepresan, antibakteriel, antiviral, antiülser ve antioksidandır. Bu sayede kullanıcılarına sağlık kapılarını sonuna kadar açmaktadır.
  • Kan basıncı üzerinde düzenleyici bir etkisi bulunmaktadır.
  • Ağrı kesici ve ateş düşürücü faydası yanında yaşlanmayı da geciktirir.
  • Doğal bir detoks özelliği bulunur, zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.
  • Bağışıklık sistemi üzerinde doğal bir koruyucu duvar etkisi gösterir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, vücut direncini arttırır.
  • Alzheimer, hemoroit, gut, rinit, akne, nezle ve romatizmal rahatsızlıklara karşı da savaş vermektedir.
  • Sinir hastalıkları ve sosyal kaygılar üzerinde de etkisi bulunan ürün için doğal uyku düzenleyicide denilmektedir.

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi İçin Kullanım Önerileri

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi içeriği 60 adet bitkisel kapsülden oluşmaktadır. Öğünlerin yanında besin takviyesi olarak alınması uygun görülmektedir. 11 yaşından büyük olan yaş grupları için kullanılabilir. Hamile bayanların ve emzirme döneminde olan bayanların doktora danışmadan kullanılmaması önerilmektedir.

  • Gıda takviye ürünleri besin yerine geçmediği için öğünlerin yanında alınmaktadır. İlaç olarak kullanılmaz tamamen doğal içeriklidir. Hastalık tedavisi için değil önleyici ya da korunmaya yardımcı ürün grubu içerisinde yer alır.
  • Uygun görülen kullanım şekli gün içinde 3 defa 1 er kapsül şeklinde tavsiye edilir.
Satın Al