3.8/54 Puan

Farmasi Ocak 2019 Kataloğu

Farmasi Ocak 2019 Kataloğu

İçeriğinde 2000 adet üzerinde ürün olmasına rağmen sürekli ürün çeşitliliğini arttıran Farmasi, yeni yıla özel olarak hazırlanan Farmasi Ocak 2019 Kataloğu hem online olarak hem de basılı olarak girişimcilerin hizmetinde. Katalog üzerinden satış yapılma mantığı ile çalışıyor olması ürün tanıtımlarını detaylı olarak bu şekilde göstermelerine, indirimleri bu şekilde paylaşmalarına olanak sağlamaktadır.

Kozmetik ürünleri için zam zamanının genellikle yeni yılın başladığı süreç olarak düşünülmesine rağmen Farmasi tarafından kampanyalar yapılması fiyatların çok daha aşağılara gerilemesine ve insanların ihtiyaçlarını cazip fiyatlarla giderebilmelerine olanak tanımıştır. Farmasi Ocak 2019 Kataloğu içeriğinde insanların takip ettikleri özel ürünlere farklı kombinasyonlar ile yer verilmiştir. Genele hitap edilen bu ürünlerin kampanya fırsatlarından yararlanılarak satın alınması şüphesiz uzun bir süre kullanım sağlanmasıyla maddi açıdan avantajlı olacaktır. O yüzden yılbaşına özel olarak hazırlanan kombinasyonların değerlendirilmesi, düşük tutarlı dahi sipariş verebileceğiniz ürünler için en azından bir seferlik yüklü alımları zorlanmadan yapabilmeniz açısından önemlidir.

Farmasi Ocak 2019 Kataloğu içerisinde içinizi ısıtacak dev kış indirimlerini bulabileceksiniz.

TRUE COLOR RUJ soğuk havaların sıcak renkleri olarak yeniden farmasi kataloğunda.

Bu kış cildinizin en yakın dostu olacak Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti ( Winter Beauty Skin Care Pack Süt & Bal ve Kiraz Çiçeği Cilt Bakım Seti ) cildinizin kaybettiği nemi ona geri kazandırmaya yardımcı olacak.

Farmasi Brow Design Eyebrow Maskara yeni tonu ile doğru kaş tonunu seç, şekillendir ve sabitle!

Yeni yılın yepyeni kokuları;

Farmasi Ciao Edp Kadın Parfüm, Farmasi Bouquet Edp Kadın Parfüm, Farmasi Pina Edp Kadın Parfüm, Farmasi Brave Blue Edp Erkek Parfüm ve Royal Oud Edp Erkek Parfüm Farmasi Ocak Kataloğunda.

Bronzluk ve ışıltının uyumunu sevenlere; Farmasi Ready to Glow Işıltılı Vücut Losyonu Bronz

Altının verdiği sıcak yansımayı sevenlere; Farmasi Ready to Glow Işıltılı Vücut Losyonu Altın

Soğuk tonlarda ışıltılı sevenlere; Farmasi Ready to Glow Işıltılı Vücut Losyonu Gümüş serisi ile ışığınızı yansıtın.

Farmasi Mr. Wipes Ekran Temizleyici ile televizyon, bilgisayar ve telefon ekranlarınız, gözlük camlarınız ve her türlü suya dayanıklı yüzeyler güvenle tertemiz.

Farmasi Dr. C. Tuna Aromaterapi Masaj Yağı, Farmasi Dr. C. Tuna Ayurvedik  Masaj Yağı ve  Farmasi Dr. C. Tuna Bali Masaj Yağı ile masajın huzur verici dünyasıyla tanışın…

Ocak 2019 Kataloğu