3.5/527 Puan

Farmasi Pure Rose Gül Yağı

Ürün Kodu: 1104181

Gül suyunun kullanım geçmişinin tarihimizde bir hayli eski olduğu bilinmektedir. Günümüzde dahi yoğun bir şekilde talep alan gül suyu bu kadar ilgi görüyor olması nedeniyle firmalar tarafından farklı formüllerle de ürünlerin geliştirilmesi ile satışa sunulmaktadır. Farmasi Pure Rose Gül Yağı ise gül suyundan saf gül yağının ayrıştırılması ile geliştirilmiştir. Saf gül yağının haricinde ürün içeriğinde zeytinyağı, badem, aynısefa, kayısı ve jojoba ile formülün daha da zenginleştirilmesi sağlanmıştır. Tüm bu ürünler ile birlikte oldukça anlamlı etkileri olan Gül Yağı meydana getirilmektedir. Karışım geliştirilen formülü sayesinde kişinin teninde kesinlikle yağlı bir his bırakmamaktadır.

Farmasi Pure Rose Gül Yağı ciltte yağlı his bırakmıyor olmasının haricinde cildin istenen parlaklığı kazanmasına, yenilenmesine ve yumuşaklık hissi kazanıyor olmasına olanak sağlamaktadır. Farmasi müşterilerine uygun fiyatlarla ürün temin ediyor olması nedeniyle marka bilinirliğini her geçen gün artırmaktadır. İnsanların marka alışkanlıklarına önem veriyor oldukları kategoride ön yargıları yıkarak başarılı bir performans sergilemektedir. Direkt satış tekniklerini kullanıyor olması arada herhangi bir vasfı olmayan, yüksek komisyonlar ödenen depoların oradan kalkmasına ve Farmasi Girişimci olan kişilerin herhangi bir yatırım yapmadan, herhangi bir mezuniyet gerektirmeden dahi ciddi kazançlar elde edebilmesine olanak sağlamıştır. Çok farklı bir prim sistemi ile çalışan firma rakip doğrudan satış firmaları ile kıyaslandığında çok daha anlamlı promosyonlar düzenleyebilmektedir. Bu da ürünlerinin tercih edilebilirliğinin her geçen gün artmasını sağlamaktadır.

Farmasi Pure Rose Gül Yağı Kullanımı

Farmasi Pure Rose Gül Yağı etkilerinin anlamlı bir şekilde fark edilmesi için düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanım esnasında cildin iyice temizlenmesine öncelik verilmelidir. Cildin temizlenmesi sonrasında gül suyu tonik olarak tatbik edilmelidir. Gül suyunun tonik olarak kullanılmasının ardından Farmasi Pure Rose Gül Yağı parmak ucuna damlatılır. Parmak ucuna damlatılan gül suyu yağı hassas hareket etmeye özen gösterilerek hafifçe dekolte bölgesine, alın bölgesine, boyun ve yanak bölgesine masaj yolu ile uygulanabilir. Kullanım tavsiyemize dikkat edildiğinde çok daha verimli bir deneyim yaşanacaktır.