3.8/546 Puan

Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü

Ürün Kodu: 1107432

Koku dünyasında gizemli bir yolculuk yapmak isteyenler tam olarak doğru adrestesiniz diyebiliriz. Farmasi ailesinin geniş koku dünyası içerisinde kendinize en yakışan kokuyu bulabileceğinizden hiç şüphemiz yok. Çiçeksi kokulardan, meyve kokularına, oryantal kokulardan, baharatlı ve odunsu kokulara kadar her zevke uygun kokuyu bulabileceğiniz Farmasi parfümeri kategorisinde kendini kaybedebilirsiniz. Mevcut parfüm çeşitleri ile kalmayan ve yeniliğe doymayan marka, yeni çıkarmış olduğu kokuları ile de gönüllerdeki yerini korumaya devam ediyor. Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü de markanın en yeni parfümlerinden birisi. Muhteşem notaları ile aklınızı başınızdan alacak bu özel koku ile tanışmak için vakit kaybetmeyin.

Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü Öne Çıkan Özellikleri

Farmasi markasının diğer parfümlerinde de olduğu gibi şişe tasarımı ve ürün sunumu yine göz dolduruyor diyebiliriz. 50 ml’lik şeffaf cam şişesi ile kaşımıza çıkan parfüm, altın rengi kapağı ve baskısı ile de göz doldurmaktadır. İsmi gibi rüyayı andıran tatlı pembe rengi görenlerin içini kıpır kıpır edecek türdendir. Tasarımı ve adı gibi kokusunun da hissedildiği anda bir rüyaya dalmanız mümkündür. Kullananları son derece çekici kılacak bu özel koku, çiçeksi bir koku gibi hissedilse de ağırlıklı olarak oryantal bir kokudur. Kalp notasında da hissedilen sümbülteber ile oldukça duygusal bir ambiyansa kapılabilirsiniz. Romantizm şöleni yaşamanıza imkan tanıyan Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü sayesinde hem siz hem de çevrenizdekiler bir rüyanın içine hapsolmuş olacaksınız. Siz de dilerseniz bu baş döndürücü koku ile tanışıp ayaklarınızı yerden kesebilirsiniz.

Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü Notaları

Parfümün en üst notalarında hissedilen kırmızı meyvelerin, elma ve bergamotun kokusu, orta notalarda müge çiçeği, yasemin ve sümbülteber ile birleştiğinde mükemmel bir uyum söz konusu olmaktadır. En dip notalarda hissedilen ve parfümün zihinlere kazınmasına büyük ölçüde etki eden tonka, amber, güve otu, kakao ve sandal ağacı kokusu size bu parfümü denediğiniz için iyi ki dedirtecek güzelliktedir. Hem çiçeksi hem de oryantal notaların birleşimi sonucu karşımıza çıkan bu özel parfüm ilk baştada bahsettiğimiz gibi size gizemli bir dünyanın kapısını açacaktır.

Satın Al