3.8/514 Puan

Farmasi Shooters Man EDP Erkek Parfüm 100 ML

Ürün Kodu: 1107052

Parfüm denildiğinde genel olarak akla ilk gelen kadın kokuları olsa da erkekler de parfüm konusunda çok fazla seçeneğe sahipler. Hatta etkileyici bir parfüm kokusuna sahip olan erkek çevresindeki diğer erkeklere göre çok daha şanslı bir konuma geçebilir. Bunun nedeni ise bir kadının hoşuna giden ve burnunun tanıdığı bir erkeğin kokusunu unutmasının imkansız oluşudur. Erkekler genel yapıları itibariyle daha çok dış işle ya da yorucu meşguliyetlerle ilgilendikleri için aslında güzel ve temiz kokabilmek onlar için sanki daha önemli. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir erkeğin kendisine uygun olan kokuyu seçebilmesi ve bunu kendine yakıştırmasıdır.

Hep bahsettiğimiz gibi koku seçimi ve kokuların kişiler üzerindeki duruşu her bireyde farklılık gösterir. Bu farklılığın nedeni olarak da kişilerin cilt yapısının, hormon dengesinin, yaşam şeklinin ve beslenme alışkanlıklarının etkisi olduğu söylenmektedir. Bu sebeple erkekler de koku seçiminde özenti davranmamalı ve kendileri için hoş sayılabilecek tercihlere yönelmelidir. Farmasi markası birçok alanda olduğu gibi erkek parfümleri konusunda da kendi adını ortaya koyabilmiş bir marka olma özelliği taşır. Farmasi Shooters Man EDP Erkek Parfüm ile erkeklerin çok daha baştan çıkarıcı ve akılda kalıcı olmaları sağlanacak diyebiliriz.

Erkekler genel olarak fresh kokulara yönelseler de çekicilik kazanmak için oryantal kokularda tercih edilebiliyor. Farmasi Shooters Man EDP Erkek Parfüm kokusu alındığında direk olarak kişilerin duygularına hitap edebilmeyi başaran bir koku. Ürün kokusuyla olduğu kadar tasarımı ile de son derece göz dolduruyor. Ufak görünümlü kare bir şişe içerisine konulmuş sarı renkte bir parfüm. Şişesi elde çok kolay tutulabilecek ve sıkılabilecek şekilde tasarlanmış. Metal renkli kapağı ile de tam bir bütünlük sağlamış olduğunu söyleyebiliriz.

Farmasi Shooters Man EDP Erkek Parfümünde kokuların notalarına bakacak olursak, ilk olarak meyve kokularının hissedildiğini sonrasında ise lavanta ve odunsu kokuların hissedildiğini belirtebiliriz. En alt notalarda bulunan ceviz, vanilya ve misk kokuları ile tam bir çekicilik sağlayan parfüm birçok erkeğin vazgeçilmezi olabilecek bir ürün. Eğer siz de çevrenizde sizi izleyen gözlerin üzerinizde toplanmasını ve duygulara hitap edebilmeyi istiyorsanız Farmasi Shooters Man EDP Erkek Parfümü mutlaka denemelisiniz.

Satın Al