4.2/59 Puan

Farmasi Shooters Man Tıraş Sonrası Losyonu

Ürün Kodu: 1111071

Kirli sakal günümüzde her ne kadar moda olup, özellikle gençler tarafından tercih edilse de hala günlük olarak sakal tıraşı olmayı tercih eden pek çok erkek vardır. Ama kendi istekleri ile ama iş yerindeki talep nedeniyle günlük tıraş olmak zorunda olan erkeklerin özellikle ciltlerinin hassas olması halinde çeşitli problemler yaşadıkları bilinmektedir. Tıraş sonrasında cilt bakımı ve cildin ferahlığının sağlanması adına firmalar tarafından pek çok ürün geliştirilmiştir. Farklı satış rakamları ile raflarda yerini alan ürünlerin her birinin beklentileri karşılıyor olduğunu söylemek mümkün değildir. Fakat uygun fiyat politikası ve ürünlerinin tatmin ediciliğinin yüksek olması nedeniyle marka bilinirliğini gün geçtikçe artıran Farmasi tarafından da katalog içeriğinde Farmasi Shooters Man Tıraş Sonrası Losyonu adlı ürüne yer verilmiştir.

Farmasi Shooters Man Tıraş Sonrası Losyonu 100 ml standart ambalaj ile satışa sunulacaktır. % 100 yerli sermaye olması ve direkt satış teknikleri kullanıyor olması nedeniyle uygun fiyat politikası ile ürünlerini müşterileri ile buluşturan firmadan katalog fiyatlarından % 30 – 40 oranlarında daha uygun fiyatlı ürün alabilirsiniz. Bunun için herhangi bir sipariş alt limiti yoktur. Stok maliyetine girmenize gerek olmadan 18 yaşından büyük olmanız durumunda Farmasi Üyelik işlemlerini tamamlamanız ürünlerin uygun fiyatlı temini için yeterli olacaktır. Bu sayede kendi ihtiyaçlarınızı daha ekonomik maliyetlerle giderebilecek ve uygun fiyatlı satın aldığınız ürünleri çevrenizdekilerin talep etmesi durumunda katalog fiyatlarından satarak ek gelir elde edebileceksiniz.

Farmasi Shooters Man Tıraş Sonrası Losyonu Özellikleri

Senin kokun senin duygun sloganı ile piyasaya sürülen ürün baharatlı ve odunsu bir kokuya sahiptir. Kokuların her ne kadar kelimeler ile anlatılması imkansıza yakın olsa da lavanta ve meyve kokularının sağladığı farklılığın Shooters Man tercih edilebilirliğini artırdığını söyleyebiliriz. Kalp notası olarak tabir edebileceğimiz ana histe akuatik notaların yanında lavanta ve sedir ağacı ikilisi yer almaktadır. Dip notada ise tonka fasulyesi, beyaz odun, ceviz, vanilya ve misk yer almaktadır. Greyfurt, portakal, hindistan cevizi, siyah erik ve limon ise ürünün üst notası olarak tanımlanabilir.