5/51 Puan

Farmasi Kozmetik Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesisi olarak ismini sektörde kanıtlamış bir markadır. Tamamı yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk şirketi olması, ülke içindeki müşterilerinin gurur duyarak ürünlerini kullanmasında etkilidir. Farmasi Şırnak ve diğer tüm illerde bulunan müşterilerde markayı tercih ederken yerli malı oluşunu dikkate alarak hareket etmektedirler. Gerek kozmetik gerekse diğer ürünlerin üretim tesislerinde her aşama titizlikle takip edilmektedir. Bu özveri sonucunda ortaya çıkarılan ürünler benzer ürünlerle kıyaslandığında kendisini kolaylıkla fark ettirebilecek özellik ve kaliteye sahiptir.

Ürün formülleri özel laboratuvar ortamında geliştirilir ve her biri test edildikten sonra uygunluğuna karar verilirse kullanıcıya sunulur. Hazırlanan formüllerde doğal bitki özlerinden faydalanılıyor olması müşterilerin gözünde markayı daha değerli kılar.  Günümüzde hayatın her aşamasında doğallığı yakalamaya çalışan bilinçli tüketiciler bu detaya fazlasıyla dikkat etmektedirler. Şırnak Farmasi ekiplerini yöneten danışmanların yorumlarına göre de müşterilerin ürünlere yönelmesinde etkili olan en önemli faktör doğal oluşlarıdır. Üstelik müşterilerin bir ürünü kullandıktan sonra kolay kolay vazgeçemedikleri de belirtilmektedir. Markanın ürünlerini kullanan kişiler kalitesini ve faydasını fark edince farklı ürün arayışına girmekten de vazgeçerler.

Farmasi markası, ürünlerinin satışı aşamasında doğrudan satış yöntemini tercih etmektedir. Doğrudan satış yönteminde firmaya üye olarak girişimci olan her kişi ürün alıp satabilme yetkisine sahip olur. Girişimciler isterlerse sadece kendi kullanacakları ürünleri satın alabilir, isterlerse satış amaçlı ürün satın alması yapabilir. Her iki seçenekte de kazançlı çıktıklarını söylemek mümkündür. Farmasi Şırnak girişimcileri de oldukça başarılı sayılacak çalışmalara imza atmaktadırlar. Her geçen gün büyüyerek gelişimini devam ettiren Farmasi markasının avantajlarından faydalanmak isterseniz siz de üye olarak sisteme katılabilirsiniz.