3.4/51072 Puan

Farmasi Temmuz 2020 Kataloğu

En sevilen ürünlerde kaçırmak istemeyeceğiniz yaz fırsatları!

Temmuz ayı için ihtiyaçlara ve isteklere yönelik hazırlanan Farmasi katalog  birbirinden kullanışlı ürünler ile karşınızda. Sıcak yaz günlerinde cildinizi, evinizi ve sağlığınızı korumak için özel olarak hazırlanan ürünler ayrıntıları ile katalogda yer alır. Yaz makyajına uygun trendler ve ürünler yanında sizi taze tutacak destekler de katalogda yerini alır. Tatilde ihtiyaç duyulan ve ihtiyaçlarınızı pratik şekilde karşılayacak ürünler hassas şekilde test edilmiştir. Her gün ürün çeşitliliği konusunda kendini yenileyen Farmasi, ürünlerinin içeriği ile beraber sayısında da artış göstermektedir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ürünleri ve pratik kullanım sağlayacak ürünleri her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Muhteşem bir cilde sahip olmak isteyenler fakat ürün konusunda kararsız kalanlar Farmasi danışmanlarından yardım alabilir. Farmasi Temmuz 2020 kataloğu içinde bulunan ürünlerin kullanımı, içeriği ve kampanyaları için danışman yardımı sizi rahat ettirecektir. Mineral bakımından zengin içeriğe sahip ürünler cildinizi ve vücudunuzu koruyacaktır. Uzun süre cildiniz ile temas eden bu ürünlerin sağlığınıza ve cildinize olumsuz etki yapmaması için her türlü önlemler alınmıştır.

Sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı kesin çözümlü şekilde karşılamak adına yapılacak olan çalışmalarda farmasi müşteri odaklı çalışma yapmıştır. Farmasi Temmuz 2020 kataloğu ile bu çalışmalar açık bir şekilde önümüze gelir. Mankenlerin deneyimleri ile resimlere taşınan ürünler gerçek ile birebir uyumludur. Kadın dünyası yanında erkek dünyasına da hitap eden Farmasi ürünleri her aşamayı ince şekilde düşünür. Ürünlerde kullanılan fırçalar son derece hassas yapısı ile tasarlanmıştır. Ayrıca fırçaların sabitleme özellikleri gibi işlevleri kulanım kolaylığı sağlar. Ciltte oluşan katmanların önüne geçen ürünler yanında hoş koku ile çekici hale gelmenin önünü de açan ürünler bulunur.

Kampanya döneminde yapılacak olan alışverişlerde gelen hediyeler ve yapılan indirimler danışmanları teşvik etmek amacı ile uygulanır. Girişimci olarak Farmasi içinde yer alan herkes için aynı şartlar geçerli olarak ürünler için pek çok avantaj sağlanır. Ten ürünleri skalasında yer alan pek çok ürün Farmasi Temmuz 2020 kataloğu içinde de karşımıza çıkar. Ürünlerin yapısı ve içeriği her cilt için ayrı şekilde tasarlanmıştır. Özel gün ve gecelerde kullanılan bu ürünler günlük hayatta da bazı noktalarda işinize yarayabilir. Pürüzsüz bir görüntü, sağlıklı bir görüntü ya da temiz bir görüntü gibi tüm başlıklar Farmasi markası ile bütünlük sağlar.355

Farmasi Temmuz 2020 Kataloğu Yeni Ürünler:

Ellerinizin hijyeni için yeni Antibakteriyel El Jeli Serisi

Farmasi Dr.C.Tuna Antibakteriyel El Jeli 50ml – 1109228

Farmasi Dr.C.Tuna Antibakteriyel El Jeli 75ml – 1109227

Farmasi Dr.C.Tuna Antibakteriyel El Jeli 300ml – 1109137

Farmasi Shild Man Yüz ve Vücut Sabunu 100gr – 1119079

Yenilenen Mr. Wipes Bio Home şimdi daha yeşil, daha etkili