3.9/516 Puan

Farmasi Tender Blush On Allık 5 G

Allık özenerek yaptığınız makyajın tamamlanması ve yüzünüzün renklenmesi aşamasında son derece etkili olan bir makyaj ürünüdür. Özellikle doğru uygulandığında yüz hatlarının ortaya çıkmasını kolaylaştırır ve makyajınıza bir anlam katar. Makyaj ürünlerini yakından takip eden kullanıcılar için yeni çıkan her makyaj ürünü heyecan uyandırır ve deneme arzusu duyulur. Farmasi markasına ait tüm ürünler için bu söylenebilir. Satışa sunduğu tüm ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kendini geliştirerek her geçen gün iddiasını daha da çok arttıran Farmasi, yeni kataloğu ile birlikte piyasaya sunduğu yenilenen ürünleri kullanımınıza hazır. Allık tercihleriniz arasında mutlaka yer vermeniz gereken Farmasi Tender Blush On Allık 5 G en sevilenlerden olacak diyebiliriz.

Farmasi Tender Blush On Allık markanın allık serisinde yenilemeye gitmesi sonucu ortaya çıkarılmış bir üründür. Yenilenen yapısının çok daha ipeksi bir yumuşaklığa sahip olduğu ve ayrıca çok kolay ve etkili uygulama sağladığı görülmektedir. Uygulama sırasında ciltte eşit bir dağılım sağlar. İstenen rengin görülebilmesi için üst üste fırça darbesi bırakmanıza gerek yoktur. Seride bulunan her zevke uygun renk tonu arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Makyajda kullanacağınız far rengi ve ruj rengi ile uyum sağlatacağınız allığınız için birçok alternatif sizi bekliyor. İsterseniz daha belirgin renkler, isterseniz ışıltılar, ben doğallıktan yanayım derseniz daha mat ve doğal tonlar sizlerle. Allık serisinde 01 Modern Ballet, 02 Fresh Peach, 06 Roze Jam, 09 Peach Blossom, 15 Sugar Ping, 18 Ping Lily renkleri görüp denemeniz gerekiyor. Üstelik özel yapısı sayesinde her cilt tipine kolayca uyum sağlayabiliyor. Eğer siz de cildinizin ışıl ışıl olmasını istiyor ve yüzünüze renk vermesi için doğru ürünü arıyorsanız Farmasi Tender Blush On Allık 5 G ile tanışmak için fazla vakit kaybetmeyin.

Farmasi Tender Blush On Allık 5 G Ürün Kodları

1302481 – 01 Modern Ballet
1302491 – 02 Fresh Peach
1302483 – 06 Roze Jam
1302485 – 09 Peach Blossom
1302486 – 15 Sugar Ping
1302488 – 18 Ping Lily

Farmasi Tender Blush On Allık 5 G İle Doğru Allık Uygulaması

Allıklar bayanlarda daha sağlıklı bir cilt görünümüne ve yüz hatlarının vurgulanmasına katkı sağlayan önemli ürünlerdir. Ancak doğru uygulandığı zaman bahsedilen faydaya ulaşılır, aksi halde daha kötü ve zaman zaman komik görünmenize neden olabilir. Özellikle ruj renginiz ile uyumlu olması allığınızın çok daha hoş görünmesine neden olacaktır.

  • İlk olarak belirtmek gerekir ki Farmasi Tender Blush On Allık kuru ciltler için çok doğru bir tercihtir. Toz allık olduğu için kuru ciltte kolayca dağılır.
  • Bir diğer kullanım önerisi ise allığın vurgulanmak istenen bölge üzerine sürülmesidir.
  • Allığın uygulama yapılacağı bölge yüz şekli ile alakalı olduğu için bu detayları da bilmekte fayda vardır.
  • Üçgen yüzlü kişiler allık sürerken elmacık kemiğinden başlamalı ve saç başlangıcına doğru gitmelidir.
  • Oval yüzü olanlar ise elmacık kemiğinin alt kısmından başlayıp yatay uygulama yapmalıdır.
  • Başka bir uyarı ve öneri ise allık fırçasına çok fazla boya alınmaması, alınmışsa önce fazlalık fırçadan silkelenerek sürülmelidir.
Satın Al