2/52 Puan

Farmasi Kozmetik temellerini Dr. Cevdet Tuna atmıştır. Çeşitli amaçlarla kurduğu birkaç firmasını aldığı bir kararla tek çatı altına bir araya getirmiştir. Bugün firmanın onursal başkanı olarak çalışmalarına devam ettiği görülür. Yönetim kurulu koltuğunu oğlu Hakan Tuna’ya devretmiştir. Birçok üründe Dr. Cevdet Tuna isinin geçtiğini görebilirsiniz. Bu ürünlerin her biri özel formüllerle geliştirilmiştir. Farmasi Tokat ve diğer illerde de bu özel formüllerden sağladıkları faydaları anlatmaktan vazgeçemeyen birçok kişi vardır. Ürünler hem ilaç etkisine sahip bir ayda sağlar hem de doğal oldukları için hiçbir zararları yoktur.

Günümüzde kullanılan birçok ilacın çeşitli olumsuz yan etkileri oldukları bilinir. Bazı kişiler sadece bu sebepten dolayı ilaç kullanımı konusunda uzak dururlar. Farmasi ürünlerini kullanırken böyle bir tedirginlik yaşamanıza gerek yoktur. Ürünler doğal bitki özlerinden ve doğal formüllerden yararlanılarak oluşturulur. Her ürün özel testlerden geçirilir. Bir zararı olmadığı kesinleştirildikten sonra kullanıcı ile buluşturulduğundan güvenle kullanabilirsiniz. Tokat Farmasi tüketicileri de markaya bu yaklaşımından dolayı güven duymaktadır. Bir markanın arkasında kendine inanan ve güvenen bir müşteri grubu varsa sırtı kolay kolay yere gelmez.

Farmasi ürünlerini tercih eden kişilerden birçoğu da helal ürün sertifikasına sahip olmasından dolayı böyle bir tutum içindedirler. Helal sertifika grubuna giren ürünlerde İslami koşullara aykırı olacak bir hammadde ya da üretim aşaması yoktur. Büyük bir titizlikle hazırlanan ürünleri herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir. Farmasi Tokat müşterileri içinde aynı hassasiyet geçerlidir. Sevilen marka yola çıktığında ortaya koyduğu hedeflerine bir bir ulaşırken, başarısını arttırmak için daha fazla gayret göstererek çalışmaya devam eder. Başarı hiçbir zaman tesadüfen gelmez. Markanın elde ettiği başarı altında da büyük bir emek ve özveri vardır.