4/53 Puan

Sektörde önemli bir yere sahip olan Farmasi markası ve ürünleri kullanıcıları tarafından tam not almaktadır. Ürünlerden elde edilen doğal güzellik ve bu doğallıktan gelen sağlık hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Ürünlerin seçiminde dünyanın yakından takip edip sevdiği ürünlerin izinden gidilir. Çoğunluğun beğenip kabul ettiği ürünleri müşterileri ile buluşturan marka ürün gelişimi ve yeniliği konusunda da oldukça ileri görüşlüdür. Markanın gelişime açık yönü Farmasi Trabzon marka takipçilerinin de dikkatinden kaçmamaktadır. Araştırmaya ve gelişime özen gösterilmesi firmaların başarıya ulaşmalarını kolaylaştıran önemli bir etkendir.

Farmasi Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna, firmaları için geçmişten aldığı gücü geleceğe taşımada kararlı olduğunu belirtmektedir. Üç kuşak gören firma için hedeften şaşmadan doğru yolda devam edebiliyor olması işine verdiği değerle doğru orantılıdır. Trabzon Farmasi ve ülkenin genelinde her ilde temsilcileri bulunan marka, çok güçlü bir aileye sahiptir. Bu güç ile hem kendisi kazanırken hem de kendisine inanıp onula yürüyen girişimcilerine kazandırmaktadır. Farmasi ürün kullanıcıları bilir ki marka attığı her adımla müşterisinin sağlığını da cebini de korur. Gönülden gelen bir güven duygusu ile yaklaştıkları için tereddüt yaşanmaz.

Müşterinin bir ürüne güvenmesi demek içeriğinde ne olduğunu bilmesi, kendisine bir zarar gelmeyeceğine inanması demektir. Farmasi Trabzon da dahil olmak üzere tüm müşterileri bu hususta markanın arkasındadır. Ayrıca helal ürün sertifikasına sahip olması da marka için önemli bir artı değerdir. Helal ürünler tamamen helal olan üretim ortamında, helal olan hammaddeler ile ortaya çıkarılır. GMP koşullarının geçerliliği ile helal olmayan ürüne dokunulmaz.  Bir üretim tesisi GMP standartlarına sahipse helal ürün üretme alt yapısına da sahiptir diyebiliriz.