0/50 Puan

Farmasi markası hem güvenilir ürün sunan hem de kazanç kapılarını sonuna kadar aralık bırakan bir markadır. Müşterileri için uyun fiyatlı ve kaliteli ürünleri piyasaya sürer. Sahip olduğu gücü müşterileri ile paylaşarak büyümeyi hedeflediği ve bu konuda da oldukça başarılı olduğu söylenebilir. Firma adını duyurmaya başladığı ilk günden bugüne kadar başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştır. Ülke içinde takip edilen doğrudan satış politikası konusunda zirveye yerleştiği görülmektedir. Farmasi Tunceli için de doğrudan satış yönteminin iyi bir şekilde takip edildiğinden söz edilebilir.

Doğrudan satış dediğimiz olay, bir kişinin ürünleri anlatarak ve tanıtımını yaparak tüketicilere satmaya çalışmasıdır. Bu işlem tüketici evinde ya da belirlenen bir toplulukta yapılabilir. Bir mağaza ya da tek noktada konumlanan bir satış yeri bulunmaz. Satıcı ve alıcının doğrudan iletişime geçtiği samimi bir satış yöntemidir. Tunceli Farmasi ürün danışmanları da bu konuda son derece başarılıdır. Doğrudan satış yöntemini denemek isteyen ve 18 yaşından büyük olan herkes üye olarak bu fırsatı kara çevirebilir. Girişimci unvanına sahip olan üyeler yaptıkları satışlardan belirli oranlarda kar elde ederler.

Kazanç planına bakıldığında sistemli şekilde çalışıp başarılı bir ekibin başına geçebilen kişilerin çok güzel paralar kazandığı görülür. Üstelik hiçbir sermayeye ihtiyaç duyulmadan kendi işini yapabiliyor olmak çok keyiflidir. Farmasi Tunceli halkı markanın ürünlerine inandığı için hem müşteri olarak hem de girişimci olarak sistem içinde yer alırlar. Her iki seçenekte de kazanç elde etiklerinin bilincindedirler. Doğrudan satış yönteminde girişimciler ürünleri aylık olarak belirlenen katalog fiyatlarından satmaktadırlar. Çeşitli teşvik programlarını ve kampanyaları takip ederek ürünleri son derece ekonomik fiyatlara alabilirler.