4/52 Puan

Farmasi markasının ilk iş tecrübesi 1950 senesinde kurulan Tan Sağlık Hizmetleri’ne dayanmaktadır. Sektörde başarı elde eden ve büyüme hedefini sürdüren şirket kozmetik ürün şirketini ve bebek bakım ürünleri şirketini de kurduktan sonra önemli bir kararla işleri tek ele almıştır. Tüm şirketlerini bir arada toplayarak tek bir şirket unvanına geçen firma aldığı bu büyük kararla Farmasi markasının doğmasına neden olmuştur. Markanın ürünleri bugün Farmasi Uşak dahil olmak üzere her ilde ve ülke dışında çeşitli bölgelerde satışa sunulmaktadır.

Marka ihracat konusunda atmış olduğu önemli adımlarla ülke ekonomisine de büyük kazanç sağlar. Tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan şirketin bugün elde ettiği başarı her Türk’ün gurur duymasını sağlayacak türdedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin yer aldığı sektör çok çeşitli markaların yer aldığı büyük bir dünyadır. Bu çeşitlilik içinde yerli malı olan ve büyük bir başarı gösteren Farmasi markasının desteklenmesi kadar güzel bir şey yoktur. Uşak Farmasi müşteri grubu da bu detayın farkında olarak hareket eder ve yerli malı Farmasi için desteğini esirgemez.

Bir firmaya destek olmak demek ona inanmak ve ürünlerini tercih ederek tanınmasını kolaylaştırmak demektir. Farmasi müşterileri ürünleri kullanmanın yanında üyelik sistemine girerek satışlarını da yapabilme ayrıcalığını kullanırlar. Bu sayede markanın ürünlerinin çok daha fazla kişi ile buluşabilmesi sağlanmış olur. Ürün danışmanı olarak görev yapan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Kadın erkek ayrımı olmaksızın herkese üyelik kapılarını açan marka, bu sayede kendisini daha kolay ifade etme fırsatı da bulur. Farmasi Uşak olarak düşünüldüğünde de karşımıza çok sayıda müşteri ve müşteri danışmanı çıktığını görebilirsiniz.