FARMASİ ÜYE OL

Farmasi’ ye üye olarak hem yaşam standartlarınızı yükseltebilir hem de geniş bir çevreye sahip olabilirsiniz. Farklı ortamlara bulanarak insanlar ile iletişiminizi güçlendirebilir veya kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Farmasi’ ye üye olmanın en büyük getirisi ise, elde edebileceğiniz satış danışmanlığı hizmetidir. Satış danışmanlığı sayesinde hem istediğiniz ürünleri %30 indirimle alabilir hem de ürünleri çevrenizdeki insanlara satarak kendinize gelir elde edebilirsiniz. Farmasi’ ye üye olmak sosyal anlamda gelişmenize de katkı sağlayacaktır. Kısa bir sürede sizde Farmasi üyesi olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

FARMASİ ÜYESİ NASIL OLUNUR?

Firmanın web sitesinde bulunan Farmasi üye formunu doldurarak internet üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farmasi tarafından, kayıt ve üyelik işlemleri için sizden istenilen ücret 1 TL ile 10 TL arasında bulunan cüzi rakamlardır. Bu ücret Farmasi’ den vereceğiniz ilk ürün siparişi üzerinden alınmaktadır. Yani alacığınız ürünün fiyatına eklenecektir. Ayrıca bu ücret karşılığında Farmasi üyeliğiniz gerçekleşecek ve sizi hediye bir ürün gönderilecektir. Farmasi’ ye üye olmanın diğer bir yöntemi ise, firmanın müşteri temsilcisini aramanız ve sözlü bir şekilde üye işlemleri tamamlamanızdır. En doğru tercih ise müşteri temsilcisi ile beraber yapılan üyelik işlemleridir. Farmasi’ ye üye olmanın ilk şartı ise 18 yaşını doldurmanız olmanızdır. Kadın ya da erkek ayrımı yapılmamakta ve farklı bir meslekte çalışmanız da üye olmanıza engel olmamaktadır. Farmasi üyesiolmanız hayatınızı bir anda değiştirebilir. Farmasi üyesi olduğunuz andan itibaren, firma kataloğunda bulunan tüm ürünleriile %30 arasında değişen indirim oranlarıyla sahip olabilirsiniz.  Satışını yapacağınız ürünlerden puanlar kazanabilir ve kazandığınız puanları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Farmasi üyesi olmak için, firmanın sizden istediği tek şey üye başvuru formundaki bilgileri doğru bir şekilde doldurmaktır. Üye başvurusu tamamlandıktan sonra, Farmasi müşteri temsilcileri size geri dönüş yapacaktır. Üye işlemleri tamamlandıktan sonra ilk siparişinizi verebilir. Sizde farmasi’ nin renkli dünyasına katılabilirsiniz.

FARMASİ ÜYESİ OLMANIN AVANTAJLARI

Farmasi üyeleri birçok ürünleri indirimli bir şekilde satın almaktadır. Üyelere özel katalog hediyesi gönderilmekte ve üyeler, yeni ürünlerden anında bilgi sahibi olmaktadır. İndirimli aldığınız tüm ürünleri, komşunuza, çevrenize ve arkadaşlarını katalog üzerindeki fiyattan satarak %30 kar marjı elde edebilirsiniz. Satışlarınız artması ile kazancınızdaki dengeler de bozulacaktır. İlerleyen dönemlerde kendi ekibinizi kurabilir ve hedef kitlenizi arttırabilirsiniz. Üstelik sadece bulunduğunuz semt de ve ilde değil, ülkenin farklı bölgelerinde de satışlar yapabilirsiniz. Farmasi’ de yapacağınız tüm satışlar, kendi ekibinize yeni üyeler kazandırabilir ve danışmanlıktan müdürlüğe kadar yükselen kıdemlere sahip olabilirsiniz. Farmasi üyesi olmanın en önemli avantajı ise, bu işi yaparken asıl mesleğinizi bırakmanıza gerek yoktur. Hem rutin işinize devam edebilir hem de farmasi üyesi olarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Farmasi bünyesinde satılan tüm ürünler insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. İçerisinde insan sağlığını tehdit edecek veya doğanın dengesi bozacak hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Farmasi üyesi olduktan sonra, istediğiniz ürünleri firmanın web sitesinden sipariş vererek alabilirsiniz. Üye işlemleri sırasında, telefonunuza gelecek Farmasi kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme girebilir ve alışverişinize başlayabilirsiniz. Önemli olan konu işe, Farmayesi üyeliğinin herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Üye, istediği zaman kaydını sonlandırabilir ve Farmasi ailesinden çıkabilir.  Hem kaliteli ürünleri ugyun fiyata almak hem de sizi sunulan iş fırsatından yararlanmak için sizde Farmasi üyesi olabilirsiniz.

NEDEN FARMASİ ÜYESİ OLMALIYIM?

Farmesi üyesi olmanın birçok avantajı vardır. En önemlisi ise söz konusu üyelerin herhangi bir satış yapmak zorunluğu yoktur. Üyelik size online alışveriş yapmanıza yardımcı olur ve ürünler normal alışverişlerde olduğu gibi, kargo ile evinize gönderilir. Herhangi bir değişik bir sistem söz konusu değildir. Yapacağınız atışlar için herhangi bir kota konulmamaktadır. Dilediğiniz zaman ve istediğiniz miktarda ürün siparişi verebilirsiniz. 100 TL altında olan siparişlerde, sadece 5 TL kargo ücreti alınır. Aynı zamanda farmasi sizin memnuniyetiniz için, sipariş ettiğiniz ürünlerinin yanına 5 TL değerinde olan başka bir ürün daha eklemektedir. Farmasi ödemeleri iki farklı şekilde gerçekleşir, Birinci kredi kartı ile ödeme, diğeri ise kapıda ödeme seçeneğidir. Dilediğiniz şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir alışveriş için Farmesi üyesi olabilir, sizde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.