0/50 Puan

Farmasi markası ürünlerini Dünya’nın dört bir yanına ulaştırma konusunda istikrarla çalışan bir markadır. Kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içerisinde hedeflerinden asla vazgeçmemiştir. Güçlü bir bağ kurduğu girişimcileri ile yoluna devam eden markanın elde ettiği başarı bugün tüm dünyanın konuştuğu bir konudur. Marka kadın erkek ayrımı yapmadan her iki cins içinde faydalı olacak çeşitli ürünler sunmaktadır. Her ne kadar denge sağlanmaya çalışılsa da tabi ki kadın kullanımı için uygun olan ürün sayısı daha fazladır. Farmasi Van kadınları da markanın ürünleri ile güzelleşmeyi tercih eder.

Kadın hayatın her alanında çok güçlü bir şekilde kendini ifade edebilir. Farmasi ürünlerini kullanan kadınların çok daha kolay şekilde sağlık bulduğunu ve güzelleştiğini söyleyebiliriz. Doğal içerikli ve son derece faydalı olan ürünlerle hayatlarını renklendiren kadınlar, Farmasi için oldukça önemlidir. Markanın bugün bulunduğu konuma gelebilmesinde girişimci kadınların büyük emeği vardır.Van Farmasi girişimcileri de bu değerli aile üyeleri arasında bulunurlar. Ürünlerin tanıtılması ve satışının yapılması aşamasında kadın girişimciler çok aktif ve gönülden çalışırlar. Bu emek sonucunda da başarıya ulaştıkları görülür.

Farmasi girişimcilerinin elde ettiği her başarı firma hanesine de artı olarak kaydedilir. Kendi değerinin fakında olan ve istediği her şeyi başarabileceğine inanan kadınlar için hayallerine kavuşmak kolay olacaktır. Farmasi’ye üye olup danışman olarak çalışan kadınlar kendi elde edecekleri kazanç ile aile ekonomisine de katkıda bulunabilir. Tüm Dünya genelinde yaklaşık 400 milyon kişiye hizmet veren Farmasi, kendi kazanırken beraberinde yol arkadaşı olan kişilerinde kazanmasını ister. Farmasi Van için çalışan girişimciler de bu kazanç dünyası içinde kendi paylarına düşeni almalıdırlar.