3/515 Puan

FARMASİ DR. CEVDET TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU SAÇ BAKIM YAĞI

Saç bakımı geçmişten günümüze kadar her dönemde büyük bir önem taşımıştır. Özellikle kadınların saçlarının daha güzel ve daha uzun olması için verdikleri uğraş görülmeye değerdir. Genel olarak eldeki imkanlarla evde doğal bitkilerden elde edilen yağlar ve maskelerle saçlara bakım yapılmaya çalışılmıştır.  Son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte çok daha faydalı saç bakım ürünler formüle edilmiş ve geliştirilmiştir.  Saçın gerçek anlamda beslenmesini sağlayan en etkili yöntemlerden birisi de şüphesiz bakım yağlarının kullanılıyor olmasıdır. Farmasi markasına ait saç bakım ürünleri markanın diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi benzerleri arasında ön plana çıkabilecek kalite ve başarıdadır. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı içeriğinde tamamen doğal ve gerçek çörek otu yağı içermektedir. Saçın kusursuz bir şekilde bakımının yapılmasını ve beslenmesini sağlayan etkili bir ürün olduğu söylenebilir.

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı İçeriğinde Bulunanlar

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı, bakım sırasında saç derisinin gerçekten ihtiyaç duyduğu etkiyi oluşturmaktadır. İçeriğinde bulunan gerçek çörek otu yağı yanında Ayçiçek Yağı, Tatlı Badem Yağı ve E vitamini desteği de bulunur. Güçlü bir antioksidan niteliğinde olması sebebiyle saç bakımı için çok doğru bir üründür. Çörek otu yağı ürün içeriğinde bulunan diğer faydalı katkı maddelerinden ziyade protein, yağ asidi, Omega 6 ve Omega 9 açısından da güçlü olduğu için kendi başına bile yeterli bakım sağlayabilecek niteliktedir. Yıpranmış, kurumuş, sönük görünen saçlarınız varsa ve bakım yapmanın gerekliliğinin farkına varmışsanız Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı ile mutlaka tanışmalısınız.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı 

Ürün Kodu: 1104169

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağının Faydaları

  • Ürün saçların uçlarından köklerine kadar teneffüs edecek bir bakım yapılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Yıpranmış saç dokusunun kusursuz bir şekilde beslenmesi için çalışır.
  • Saç kusurlarının iyileştirilmesine yardımcı olarak daha sağlıklı saçlara ulaşılmasını kolaylaştırır.
  • Saçların ihtiyaç duyduğu nemin kazanılması ve korunmasında faydalıdır.
  • Saçların çok daha parlak olmasını sağlar ve aynı zamanda ipeksi bir görünüm kazandırılmasına yardımcı olur.
  • Saç bakımı yaparken saçta koruyucu bir tabaka oluşmasının etkisiyle saçların zararlı dış etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.
  • Saçların daha yumuşak olmasını sağlayarak kolay taranmasına da yardımcı olur.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Saç Bakım Yağı Kullanımı

Ürünün kullanımı için banyo öncesinde uygulama yapılması önerilmektedir. Yağın saça sürülmesi sırasında saç uçlarından başlanması ve saç diplerine doğru gidilmesi uygun görülür. Uygulama sırasında saç diplerine hafif hareketlerle masaj yapılması ve uygulama bittikten sonra yarım saat beklenmesi gerekmektedir. Kullanım sıklığı hafta da iki sefer olduğunda yeterli olacaktır. Etkinin çoğalması için kedi grubundaki şampuan ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Satın Al