3.5/511 Puan

Kadınlar binlerce yıldır bakımlı görünmek ve makyaj yapma geleneği sürdürmektedir. Antik Mısır dönemine dayanan bu gelenek günümüze kadar devam etmiştir. Son dönemlerde daha kolay ulaşabildiğinden ve daha sağlıklı içeriğe sahip ürünler piyasa da yer aldığından kadınların kozmetik ürünlere verdiği önem daha da artmıştır. Bu doğrultuda tüketiciler daha çok makyaj yapmaya veya makyaj ürünlerine bütçe ayırmaya başladı.

En güvenilir içeriklere sahip markamız Farmasi’nin 2020 yılının ağustos ayında yayımlandığı katalog ile 4 adet fırçadan oluşan oldukça kullanışlı Pudra Renkte Yüz ve Göz Fırça Setini piyasa sunmuştur. Profesyonel fırça setine sahip olmak her kadın için oldukça önemli. Markamız her kadının rahatça kullanabileceği, asil bir görünüme sahip olan bu uygun fiyatlı fırça setini siz kadınlar için tasarlamıştır. Ürünler dermatolojik olarak test edilmiş ve sağlık bakanlığı onaylıdır. Ürünümüzün üretiminin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde test uygulanmamıştır. Hayvan dostlarımız bizler için çok değerli.

Farmasi Yüz & Göz Fırça Seti Pudra

Ürün Kodu: 9700280

İçerisinde Fondöten Fırçası, Far Karıştırma Fırçası, Kaş ve Eyeliner Fırçası, Pudra ve Allık Fırçası olarak kullanılabilen dört adet fırça bulunmaktadır. Dünyaca bilinen makyaj artistleri tarafından tavsiye edilen ölçülere ve özelliklere uygun olarak hazırlanmış Farmasi Yüz ve Göz Fırça Seti Pudra mükemmel makyaj için gerekli tüm fırçaları içerisinde barındırmaktadır. Her bir fırça cildin en hassas bölgesi olan yüz ve göz çevresine uygun şekilde olması gereken ölçülere ve kıl yapılarına göre özel olarak üretilmiştir. İçerisindeki tüm ürünler cildi tahriş etmeyen yapıya ve kıllara sahip olduğundan cildinde alerjik veya egzama sorunları olan kadınlar da rahatça kullanabilir. Fırçalar kullanım kolaylığı açısından kolay tutulur özelliğe sahip, pratik ve ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Uzun süreli ve sağlıklı kullanım için sık sık temizlemeye özen gösterilmesi gereklidir.

Fırçalar için özel olarak üretilmiş fermuarlı zarif çantasıyla birlikte sunulan bu ürün sayesinde fırçalar diğer kozmetik ürünlerle temas edip kirlenmeyecek ve düzenli bir şekilde toplu olarak saklanabilecek. Fırça çantasını diğer makyaj malzemelerinizi veya kişisel eşyalarınızı koymak için de kullanabilirsiniz.

Satın Al