3.4/554 Puan

Kazançlarınız Hakkında Aklınıza Takılan Tüm Sorular

Farmasi markası ismini ve kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış tamamen Türk malı olan bir markadır. Ürünlerinin kalitesi ve satış politikası sayesinde kısa sürede hızlı bir büyüme ile sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Markanın bu başarısının altında yatan en büyük etken hiç şüphesiz üyelerinden aldığı destek ve markaya olan inancın tam olmasıdır. Farmasi Üyelik sistemi içerisinde marka ile bir bütün olan girişimciler, marka ürünlerini hem kendileri kullanır hem de tanıtımını yaparak diğer kullanıcılara ulaştırılması konusunda büyük bir emek harcarlar. Farmasi networking sistemine dahil olup kazanmayan hiç kimse yoktur.

Farmasi girişimcilerini markaya bağlığında en önemli rol kazanç planının çok adil işliyor olmasıdır. Farmasi Üyelik adımlarını tamamlayan ve ürün satın almaya başlayan kişiler girişimci olarak anılırlar ve bu kişiler daha ilk başta kendileri için aldıkları ürünlerde dahi kar elde ederler. Girişimciler katalog satış fiyatı üzerinden %40’ varan indirimlerle ürün satın alabilmektedirler. Bu ürünleri eğer satmak isterlerse katalog satış fiyatı ile satın aldıkları fiyat arasında kalan rakam direkt kar olarak ceplerine girecektir. Markanın girişimcilerine kazandırdıkları bununla bitmez ve üzerine prim sitemi devreye girerek kazanç artar. Farmasi markası kazancını etkin bir şekilde işlettiği prim sistemi sayesinde girişimcileriyle paylaşır. Farmasi avantajlarını öğrenerek başlayabilirsiniz.

Farmasi Prim Sistemi Nasıl İşler ?

Farmasi networking satış sisteminde kazançların üyelere dağıtılması aşamasında adil bir prim sistemi karşımıza çıkmaktadır. Prim sisteminde kazançların kademeli bir şekilde arttığını rahatlıkla görebilir ve anlayabilirsiniz. Farmasi Üyelik işlemi ile sisteme girmiş olan kişiler prim alabilmeleri için gerekli olan satış rakamlarının toplamaları gerekir. Bu rakam toplamlarını isterlerse kendi başlarına elde edebilir isterlerse de ekip kurarak ekip olarak elde edebilirler. Girişimciler kendi altlarına üye ekleyerek ve bu üyelerinin de üye eklemelerini sağlayarak ekiplerini büyüteceklerdir. Ekip yönetiminde üyelerin doğru şekilde bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi ekibin elde edeceği ciro miktarını doğrudan etkileyeceği için büyük bir öneme sahiptir.

Farmasi kazanç planında prim elde edebilmek için istenen TL puan hedeflerine ulaşmak gerekecektir. Farmasi Üyelik aktifliğini sağlayan ve 1000 TL puanlık ciroya ulaşan girişimciler %7 prim grubuna girmeye hak kazanırlar. 4.000 TL puana ulaşanlar %11 pirim grubuna girerler. 8.000 TL puana ulaşanlar ise %15 prim seviyesine ulaşır ve Üst Lider unvanını alırlar. 12.000 TL puana ulaşan girişimciler %18 prim grubuna girer ve Yönetici unvanını almaya da hak kazanırlar. 20.000 TL puanlık ciroya ulaşan girişimciler %21 prim grubuna girerler ve Müdür unvanını hak ederler. Aynı kampanya dönemi içinde üst üste 5 kez Müdür ünvanını koruyan Farmasi Girişimcisi Direktör ünvanını alır.

Farmasi kazanç dağılımında hak edilen primlerin alınabilmesi için üyelerin sağlaması gereken şartlardan biri 160 TL puanlık aktiflik şartıdır. Prim ödemeleri kdv ve stopaj vergisi düşülerek ödenir. Farmasi Üyelik ile girişimci olarak sisteme giren ve kazanç elde etme yolunda kararlı bir şekilde ilerleyen kişiler hem kendileri kazanır hem de ekip üyelerinin kazanç yollarını açmış olur.