Nutriplus Çikolatalı Kollajen

KOLAJEN
Vücudumuzda; deri, kemik başta olmak üzere pek çok organda bulunan bir yapısal proteindir. Vücutta en çok bulunan proteindir ve tüm vücut proteinlerinin üçte birini oluşturur. Bağ dokusunu güçlendirir. Kemik ve kasları bir arada tutar. Cilde güç, parlaklık, esneklik ve sağlamlık verir.
Vücudumuzda üretilen kolajen; Yaşam biçimimiz, yaşadığımız iklim, beslenme alışkanlıkları ve yaşa bağlı olarak azalır. 25 yaşından itibaren vücudumuzda üretilen kolajen her yıl %1 ile % 2 oranında azalır. 40 yaşına gelindiğinde ise kolajenin yüzde 10 ile yüzde 20’si kaybedilir.

KOLAJEN EKSİKLİĞİ
Kolajen eksikliğinin etkileri en çok cildimizde görülür.
Cildimizdeki etkileri:
– Sıkılık kaybı ve sarkmalar,
– Matlık ve kırışıklıklar,
– Nem kayıpları,
– Solgun cilt görünümü.

Nutriplus Çikolatalı Kollajen
Nutriplus Beauty Booster Collagen
210 gr | 1001612

Her bir ölçeğinde 10.000 mg hidrolize Tip 1, Tip 2 ve Tip 3 kolajen, 100 mg Hyaluronik asit, 5 Vitamin (C, B6, B7, E, B5 vitamini), 3 mineral (Çinko, Selenyum, Bakır) içerir.

Kollajen desteğinizi alırken leziz çikolata aromasının tadını çıkarın.
E vitamini, çinko ve selenyum hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunur.*
B6 vitamini hormonal aktivitenin düzenlemesine katkıda bulunur.*
Selenyum, biotin ve çinko normal saçın korunmasına katkıda bulunur.*
Selenyum ve çinko normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.*
Pantotenik asit, biotin ve B6 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.*
Pantotenik asit, niasin ve B6 vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.*
Niasin ve çinko normal cildin korunmasına katkıda bulunur.*
Çinko normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.*

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu:
Yetişkinler için günde 1 ölçek (14g) ürünün 200ml su veya 200 ml süt, (laktozsuz süt, badem sütü, yulaf sütü, soya sütü gibi bitkisel sütler de dahil) smoothie veya diğer soğuk içeceklerle karıştırarak tüketilmesi tavsiye edilir. 210 g/ 15 Porsiyon İlave şeker içermez. Renklendirici içermez. Kolesterol içermez. Tatlandırıcı içerir.
Muhafaza Koşulları:
25 °C altında ve kuru yerde muhafaza ediniz. Ürünün nem almaması için, içerisindeki koruyucu paketi atmayınız ve her kullanımdan sonra kapağı sıkıca kapatınız.
Uyarılar:
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. *Gıda ve Takviye Edici Gıdalarda Sağlık Beyanı Kullanımı Hakkında Yönetmelik (32169 sayılı mükerrer/20.04.2023 tarihli Resmi Gazete yayını)

Sipariş için 0553 371 6101 numarasından iletişime geçebilirsiniz.