3.7/595 Puan

Birçok insan dış görünümüne önem verir. Zayıf, formda ve fit bir vücut görünümü ister. İstenilen görünüm için bazıları spor yapar bazıları da sıkılaştırıcı vücut jeli ve peelingi kullanır. Sıkılaştırıcı vücut jeli ve peelingi ile vücudunun incelmesi artık daha kolay ve etkilidir. Zayıf, formda ve fit bir görünüm için farmasi sıkılaştırıcı vücut jeli tam aradığınız nitelikte bir üründür.

Ürün Kodu: 1103233

Dr. Cevdet Tuna selülit sıkılaştırıcı  jelin içeriği

Farmasi vücut sıkılaştırıcı jel cildinizi yenileyerek canlılık katar ve aynı zamanda besler. Bel ve basen bölgesinde gözle görülür incelmeler olduğunu ve jel içerisinde bulunan doğal özler sayesinde teninizin ipeksi ve pürüzsüz bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Farmasinin diğer ürünlerinde olduğu gibi Farmasi sıkılaştırıcı vücut jeli de dermatolojik olarak test edilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. Ürün kulllanımı sırasında kişiye bağlı olarak hafif yanma hissi olabilir. Bu normal olarak değerlendirilir ve geçici bir hisdir. Ürünün etkisi vücuda çok çabuk yayılmaktadır. Haftada iki defa sürülmesi yeterlidir.

Farmasi vücut ve selülit sıkılaştırıcı  jel 

Temizlenmiş ve ısınmış sıkılaştıracağınız bölgeye sürün. Nazik hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Uygulama hafta da 2-3 kez tekrarlanabilir. Duş sırasında ve masaj eldiveni ile kullanılması önerilmektedir.

İpucu: Farmasi Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Peelingi ile birlikte kullanılması etkisini arttıracaktır.

Uyarılar:

  • Açık yara olan bölgelere uygulamayınız.
  • Masaj eldivenini ıslatarak hafif hareketlerle cildi tahriş etmeden uygulayınız.
  • Masaj eldiveninin sarı yüzünü kullanınız.
Satın Al