4.3/56 Puan

Vücut peelingi birçok kadının selülit gibi oluşumları engelleyen kolay çözümlerden biridir. Elbette vücut peelingini de belirli zaman aralıklarıyla tekrar etmek, düzenli kullanmak alınacak randumanı artıracaktır. Vücut bakımı yeterli oranda sağlandığında kadın kendini doğal olarak daha mutlu ve farklı hissedecektir. İhmale gelmeyen bir konu olan selülit problemi görmezden gelindiğinde özellikle yağın biriktiği bölgelerde hızla yayılmaya başlar. Selülit her kadında görülebilir ve şu yaşta başlar diye kesin bir yargısı yoktur. Vücudunuzla ilgili olmak ve kendinizde olan değişimleri fark etmek sizin elinizde. Hangi yaşta olursanız olun selülit probleminizi fark ettiğinizde bu kremi kullanabilirsiniz.

Selülit Nedir ve Nasıl Oluşur?  

Selülitin en basit tanımı derinin altında biriken yağ tabakasıdır. Bu yağ dokusu bulunduğu bölgede bağ dokusunu ters yöne iter ve derinizde buruş buruş bir görüntüye sebep olur. Derideki selülit ile savaşmanızda size yardımcı olacak birtakım formüller vardır. Dr. Cevdet Tuna’nın özel olarak hazırlamış olduğu seride selülitler için muhakkak kullanılması gereken vücut peelingi doğal içeriği ve selülitle başa çıkan formülü ile kadınları selülit savaşında karlı çıkaracak. Bilinmelidir ki selülit sağlık açısından zararlı bir durum değildir. Birçok kadın selülitin verdiği kötü görüntüden kurtulmak için doğal yollara başvurmak isterler. Selülitin genetik olduğu da bir diğer gerçek. Selülitin kilo ile alakasının olmadığı kanıtlanmış hatta zayıf beden kadınlarda da selülit gözlemlenebileceği doğrulanmıştır.

Vücut Peelingi Nedir ve Ne işe yarar?  

Dr. Cevdet Tuna Farmasi Vücut Peelingi sizi ve cildinizi düşünülerek hazırlanmış özel formüllerle geliştirilmiş peelingdir. Vücut peelinginin görevi cildinizi temizleyerek istenmeyen ölü deriden cildinizi arındırır. Peelingi düzenli olarak uyguladığınız bölge bir süre sonra daha taze ve canlı bir görünüme kavuşmuş olur. Birçok kadın cildinin kuruluğundan kurtulmak için peeling uygulaması yapar. Vücut peelingi derinin yeni gözükmesini sağlar. Sıkılaştırıcı Vücut Peelingi ( Selülit Kremi ) tüm bu sorunların çözümünü size sunuyor. Derinin nefes alması için genellikle vücut peelingi uygulaması tavsiye edilir. Haftada en az bir defa uyguladığınızda verimli sonuçlar alacak ve ürünün amacına ulaştığını gözlemleyeceksiniz.

Günümüzde en az on kadından dokuzu selülit problemi yaşıyor. Hatta bu problemi klinik operasyonlarla çözmeye çalışanlar dahi var. Kadınlar her zaman bakımlı olduğu müddetçe kendilerini değerli ve özel hissederler. Sıkılaştırıcı vücut peelingi ( Selülit Kremi ) uygulamasından sonra uygulanan bölgede kan dolaşımının hızlandığını fark edeceksiniz. Cildiniz bu sayede eski görüntüden uzaklaşacak daha diri gözükecektir. Bir peelingin iyi olduğunu anlamak için vadettiği özelliği yerine getirmesi istenir. Kendiniz için belirlediğiniz aralıklarda peelingi duş esnasında uygulayarak farkı görmeye hazır olun.

Selülitin Başlıca Nedenleri Nelerdir?  

Üst bacak ve kalça bölgesinde düzensiz olarak biriken yağ kitlesi kötü bir görünüme sebep olabilir. Selülitin bilinen birçok sebebi vardır. Başta düzensiz beslenmek ve spordan uzak kalmak selülite zemin hazırlar. Genetik faktörler, su kaybı ve psikolojik nedenlere bağlı olarak da seyreden selülit başlangıcı için vücudunuz size sinyal verecektir. Selüliti gözlemlemek basittir. Eğer hormonal bir bozukluğunuz varsa ve genetik olarak da selülite yatkınlığınızı biliyorsanız Sıkılaştırıcı vücut peelingi ( Selülit Kremi ) sizin için üretilmiş en doğru üründür.

Kadınların kalça ve basen bölgeleri erkeklere oranla yağ taşımaya daha fazla müsait olduğundan kadınlarda selülit oluşma olasılığı daha fazladır. Her kadının hayali sıkı ve sağlıklı görünen bir vücuda sahip olmaktır. Dr. Cevdet Tuna Farmasi Sıkılaştırıcı Özel Bakım Serisi spor ve düzenli beslenme ile desteklendiğinde vücudunuzu daha sıkı bir görünüme kavuşması için harekete geçirecektir. Uygulayacağınız bölgeye parmak uçlarınız ile hafifçe masaj yaparak kullanın. Cildinizin ihtiyacına göre hazırlanan bu ürün sayesinde vücudunuz daha sıkı ve taze görünecek haydi hemen denemek için harekete geçin!

Ürün kodu: 1103234

Satın Al